САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліцензія МОЗ України АГ №598923 від 10.05.2012р.
м. Кременчук,
вул. Павлівська б.14

Підтяжка грудей (мастопексія)

Підтяжка грудей (мастопексія)

Після пологів, періоду лактації, різкого схуднення, а також при вікових змінах організму, груди жінки набувають іншої форми. Вона обвисає, стає асиметричною, шкіра розтягується та втрачає пружність. Підтяжка грудей – це єдиний вихід, якщо хочеться повернути колишню форму, оскільки фізичні вправи, раціон тощо. цього не здатні. Операція з підтяжки грудей (мастопексія) дозволяє змінити положення соска та ареоли, позбутися надмірної шкіри та перерозподілити тканини молочних залоз, якщо це необхідно. Результат - гармонійна форма, природність, шкіра стає більш пружною, груди піднімається (за рахунок усунення опущення - птозу). Важливо, що обсяг грудей залишається незмінним, якщо звичайно підтяжка не комбінується із встановленням імплантатів.

Ціна корекції грудей у ​​Полтаві та області залежить від клініки та обраної техніки проведення операції. В «Арніку» вас обов'язково повноцінно обстежать, перш ніж робити підтяжку, а потім хірург підбере вам індивідуальний варіант, найбільш вигідний і доцільний у вашому конкретному випадку. Ціна підтяжки грудей без імплантів, природно, буде нижчою, а сама операція пройде швидше і матиме менше можливих ускладнень.

Показання до операції

Пластика грудей проводиться у таких випадках:

Ліфтинг грудей дозволяє позбутися практично всіх вроджених або набутих дефектів. У більшості випадків чутливість зберігається на тому ж рівні, по можливості функцію лактації намагаються зберегти.

Огляд та проведення операції

Корекція форми грудей – серйозне втручання, яке вимагає попереднього огляду у лікаря, виявлення всіх поточних захворювань та збору анамнезу.

Предопераційний етап

  1. Проводиться огляд хірурга, який визначає характер вади та оцінює, чи можливо отримати бажаний пацієнткою ефект.
  2. Після цього жінці потрібно пройти ретельне обстеження – відвідати мамолога, зробити мамографію, здати аналізи крові.
  3. Вибирається хірургічна техніка.

Мастопексія проводиться кількома техніками. Вибір однієї з них залежатиме від того, який характер дефекту і ступінь його виразності: це птоз, асиметрія або просто втрата форми. Також обов'язково враховується вік пацієнтки, наявність хронічних захворювань, загальний стан організму, тип шкіри. Також є важливим фактором при виборі техніки мастопексії – чи проводилися операції на грудях раніше.

Техніки відрізняються один від одного розрізом, способом видалення тканин тощо. Хірурги практикують такі техніки:

  1. Періареолярна. Застосовується, якщо птоз виражений слабко чи помірно, а в пацієнтки маленький чи середній розмір грудей. Розріз робиться в місці, де ареола з'єднується зі шкірою, за її верхнім контуром у вигляді півмісяця.
  2. Циркумареолярна. Підходить при помірному птозі, застосовується, щоб підтягнути сосок вище, ніж на 2 см, а також, якщо необхідно прибрати багато зайвої шкіри. Розріз виконується навколо соска. Методика підходить для зменшення діаметра ареоли.
  3. Вертикальна. Ця корекція молочних залоз з помірним або вираженим птоз для пацієнток з великим об'ємом грудей. Розріз здійснюється за V-подібною формою, навколо ареоли зверху та вниз до лінії середини грудей.
  4. Т-подібна або якірна. За цією методикою здійснюється розріз горизонтально над ареолою та по нижній частині грудей перпендикулярно. Цей метод дає найяскравіший ефект і підходить тільки для сильно вираженого птозу та великих грудей.

Операційний етап

У середньому мастопексія без імплантів займає 2-3 години. Якщо дефект невеликий, цей час скорочується, і період відновлення проходить швидше і легше. Після цього пацієнтка має перебувати у стаціонарі 1-3 дні, залежно від її стану. Багато дівчат залишали після мастопексії відгуки, і відзначали, що операція проходила швидко і благополучно.

Під час корекції грудей пацієнтці вводять загальний наркоз. У легких випадках робиться місцевий наркоз у поєднанні із заспокійливими препаратами.

Операція не проводиться, якщо у пацієнтки хронічне захворювання на стадії загострення, аутоімунне захворювання, онкологія тощо.

Спостереження після операції та реабілітація

Поки пацієнтка перебуває у стаціонарі, лікар стежить за її станом, зокрема оцінюються набряки, гематоми, болючість. Ці побічні ефекти є тимчасовими і проходять за кілька тижнів, також після операції відзначається знижена чутливість грудей, що нормально. Згодом чутливість повністю відновлюється.

Реабілітація включає носіння компресійної білизни протягом 4-6 тижнів. Залози остаточно приходять у норму протягом 3-4 місяців після підтяжки. Шви з


Перелік послуг, що надаються